Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує

Дата: 05.09.2023 10:19

На території Закарпатської області відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в Україні на 2023 рік, у  другій декаді вересня 2023 року планується проведення осінньої  кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин.

Імунізація (вакцинація) диких м'ясоїдних тварин на території Рахівського району буде проводитися спеціалістами ветиренарної медицини з залученням користувачів мисливських угідь та підприэмств лісового господарства шляхом розкладання вакцини-приманки в місцях перебування диких тварин.

ПРОСИМО  МІСЦЕВИХ  МЕШКАЦІВ:  ПРИ  ВИЯВЛЕННІ  ПРИМАНОК  -  НЕ БРАТИ  ЇХ  РУКАМИ  І  НЕ  ПЕРЕНОСИТИ  З  МІСЦЬ  РОЗКЛАДАННЯ,  А  ТАКОЖ  РОЗЯСНИТИ  СВОЇМ  ДІТЯМ.