Прийом заявок на Всеукраїнський конкурс творчих проєктів «Код Нації» - ПРОДОВЖЕНО!

Дата: 10.08.2023 11:25

Національні Організатори ухвалили рішення про подовження прийому заявок на Конкурс до 23:59 20 серпня 2023 року.

Захід проводиться молодіжною громадською організацією «Молоде Покоління» та благодійним фондом «Відсоток Небайдужих» у рамках Національного Фестивалю «Код Нації».

«Головною метою Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації» є підтримка та сприяння розширенню діяльності представників культурної сфери, зокрема освітян, молоді та інших членів нашого суспільства», – повідомили організатори.

Також важливою метою Конкурсу є збір коштів з подальшою підтримкою Збройних сил України.

Детальніше ознайомитись з умовами проведення та Положенням можна на сайті Конкурсу за посиланням -