БОГДАНСЬКА ГРОМАДА СТАЛА УЧАСНИЦЕЮ ПРОЄКТУ "ВПЛИВОВІ"

Дата: 04.08.2023 16:16

Богданську громаду відібрали  для участі у конкурсі «Впливові», який впроваджується ГО «Українська академія лідерства» разом з ГО «EasyBusiness» за партнерства Центру економічного відновлення (ЦЕВ) в межах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», та стала однією з переможців конкурсу.
Проєкт спрямований на комплексну співпрацю між представниками громад, громадськими активістами та місцевою молоддю задля сталого розвитку.
В межах співпраці з громадами планується:
* Навчання 200+ молодих людей з громад.
* Створення онлайн-курсу, який допоможе навчити тисячі місцевих лідерів розвивати громади.
* Підписання меморандумів про співпрацю з 25 відібраними громадами, які стануть основою подальших змін.
* Круглий стіл у кожній з відібраних громадах.
* Робота менторів з молоддю над 25+ проєктами.
* 2-денний Форум.
Проєкт передбачає проходження молодими лідерами онлайн-курсу, який спрямований на вдосконалення навичок, необхідних для реалізації проєктів та забезпечення місцевого розвитку.
Громада матиме можливість налагодити комунікацію із відібраними командами та залучити молодь до впровадження місцевих змін. Це дозволить реалізувати важливі для громади проєкти та впливатиме на місцевий економічний розвиток громад.
Фінальною подією проєкту стане Форум, під час якого молодь зможе представити свої ідеї та знайти однодумців, спроможних підтримати ці проєкти фінансово.
Нові можливості для молоді нашої громади – очікуйте оголошень, щоб стати учасником.Фото без опису