A A A K K K
для людей із порушенням зору
Богданська територіальна громада
Закарпатська область, Рахівський район

У разі загрози радіаційної небезпеки необхідно

Дата: 10.07.2023 15:55
Кількість переглядів: 151

      

У разі загрози радіаційної небезпеки необхідно діяти швидко та розумно, щоб забезпечити свою безпеку та зменшити вплив радіації на організм.

Ось кілька порад, які можуть бути корисними:

  1. Слухайте офіційні повідомлення: слідкуйте за оновленнями новин та офіційними повідомленнями від місцевих  органів влади. Дотримуйтесь інструкцій щодо евакуації, захисних протоколів та рекомендацій щодо поведінки.
  2. Залишайтесь у приміщенні: Якщо можливо, ввійдіть в будівлю, закрийте всі двері, вікна та вентиляційні отвори. Радіація може проникнути крізь повітря, тому мінімізуйте свою експозицію до неї, залишаючись всередині.
  3. Шукайте притулок в найбезпечніших місцях: Уникайте зовнішніх стін і вікон. Намагайтесь знаходитися в приміщенні з товстими стінами та мінімальною кількістю вікон. Чим більше матеріалів між вами та джерелом радіації, тим краще.
  4. Вимикайте системи вентиляції та кондиціонування: Забезпечте мінімальний потік повітря ззовні, вимкнувши системи вентиляції, кондиціонування повітря та куріння.
  5. Прикрийтеся захисними матеріалами: Використовуйте будь-які доступні матеріали, такі як одяг, ковдри, подушки або матраци, щоб створити додатковий бар'єр між вами і джерелом радіації.
  6. Уникайте контакту зі забрудненими предметами: Не торкайтеся предметів або речовин, які можуть бути забруднені радіацією. Намагайтесь утримуватися від потрапляння радіаційного матеріалу на шкіру, очі та відкриті рани.
  7. Залишатися в безпеці: Віддаліться від джерел радіації і слідкуйте за рекомендаціями фахівців з екстреної допомоги. Запам'ятайте, що радіаційні наслідки можуть тривати довгий час, тому будьте готовими до довготривалого проживання в безпечному місці, якщо це необхідно.

Нагадуємо, що ці поради є загальними рекомендаціями. В надзвичайних ситуаціях радіаційної небезпеки найкраще діяти відповідно до інструкцій місцевих органів влади та спеціалістів з надзвичайних ситуацій.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано