Відбулося засідання тридцять другої сесії восьмого скликання Богданської сільської ради

Дата: 10.07.2023 13:10

6 липня 2023 року відбулося засідання тридцять другої сесії восьмого скликання Богданської сільської ради.  Загалом  опрацьовано більше 30 питань.
          Розглянуто ряд  питань, що стосуються регуляторної політики. Одним з таких було питання щодо затвердження цін на ліміти спеціального використання природних ресурсів місцевого значення у 2023 році на території Богданської територіальної громади. Враховуючи клопотання підприємців, які здійснюють закупівлю чорниці (яфин), вирішено залишити ціни на рівні минулого року.
           Також рішенням тридцять другої сесії створено комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа Богданської сільської ради», що  дозволить розвивати  здібності вихованців в обраному виді спорту та створити умови для виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, набуття навичок здорового способу життя, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді.