На Закарпатті менш як за тиждень стартує навчання для майбутніх підприємців

  • 61

Прагнете започаткувати власну справу? На Закарпатті менш як за тиждень стартує навчання для майбутніх підприємців

 

У 5 містах Закарпаття із 12 до 30 червня відбудуться безкоштовні п’ятиденні тренінги «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес». Навчання пройде за програмою Міжнародної організації праці (МОП) «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» у рамках проекту «Місцеве партнерство зайнятості в Закарпатській області».

 

Започаткувати бізнес без знань та навичок страшно і ризиковано. Щоб не набивати ґуль і більш впевнено братися за справу, пройдіть навчальний тренінг «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес». 

 

Вас навчатимуть започаткуванню та веденню власної справи, а щонайменше 25 найбільш вмотивованих учасників отримають мініґранти до 3000$ для започаткування бізнесу чи придбання обладнання. Також переможці матимуть менторську підтримку, аби більш впевнено робити перші кроки у бізнесі.

 

Із вами працюватимуть ліцензовані МОП тренери. Зокрема у рамках тренінгу ви дізнаєтеся:
 

  • як правильно визначитися з напрямом бізнесу та реалізувати свій задум,
  • як здійснювати фінансове планування,
  • як підібрати необхідний персонал,
  • як забезпечити екологічність підприємства тощо.

 

Тренінги триватимуть 5 днів і відбудуться в Ужгороді, Мукачеві, Берегові, Хусті та Рахові. Організатори забезпечать вас навчальними матеріалами та харчуванням. Вартість проїзду та проживання не відшкодовується. 

 

Перші учасники вже подали заявки, а кількість місць обмежена. Долучайтеся до навчання, щоб започаткувати власну справу. Завершення подачі заявок 10.06.2023 — встигніть зареєструватися. Для реєстрації заповнюйте форму: https://is.gd/co6w4a .

 

Детальніше з умовами та програмою можна ознайомитися за посиланням: https://is.gd/BgOMl4 

 

Команда проєкту Місцеве партнерство зайнятості в Закарпатській області

Фото без опису