У 2023 році Всесвітній день охорони праці присвячений безпечному та здоровому середовищу, як фундаментальному принципу та праву на роботі.

Дата: 26.04.2023 10:09

28 квітня щорічно відзначають  День охорони праці. З початком повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України, яка почалася 24 лютого 2022 року, тисячі працівників втратили можливість працювати у безпечних та здорових умовах праці.

Цього дня вшановуємо пам’ять працівників, які загинули на виробництві в мирний час та під час воєнного стану.

Відповіді на найбільш запитувані матеріали розміщені на офіційному веб-сайті, на інформаційному порталі pratsia.in.ua за посиланням