Оголошення про заборону на виловлювання риб

Дата: 17.04.2023 12:12

"Захист рибного багатства: Заборона виловлювання нересту на території Богданської територіальної громади" (Перехід за посиланням: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02shQ4q2qSaGQoLG5JF6w9nkJVwEkYsbAFmeuTRsXgj78GpGfZGaF2Bwn2JDn4iKsml&id=100064480640476)

Це важливість заборони виловлювання нерестових риб на території Богданської територіальної громади для збереження рибного багатства та водних ресурсів. Рибний нерест є критичним етапом в розмноженні риб, і його заборона допоможе зберегти популяції риб, сприяючи сталим рибним резервам. Щоб дізнатися більше про це рішення, будь ласка, просимо вас перейдіть за посиланням, яке наведене вище.