Українці, які хочуть отримувати субсидію, повинні оплатити борги за спожиту електроенергію до кінця квітня

  • 122

Фото без опису

Для всіх споживачів, які наразі отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, термін її призначення закінчується у квітні поточного року. У травні житлова субсидія буде призначатися на наступний період (до квітня 2024 року), і однією з умов для її призначення є відсутність заборгованості за комунальні послуги, в тому числі за спожиту електроенергію. Відповідне роз’яснення надає Мінсоцполітики.

Відповідно до законодавства, житлова субсидія не призначається за наявності простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, —нагадали у відомстві.

Для призначення субсидії на неопалювальний сезон потрібно:

• погасити заборгованість;

• укласти договір з надавачами житлово-комунальних послуг про реструктуризацію боргу;

• надати документальне підтвердження оскарження заборгованості в судовому порядку.

«Тому звертаємо увагу отримувачів житлової субсидії на необхідність здійснення розрахунків з надавачами житлово-комунальних послуг до травня», — наголошують у міністерстві.

Громадяни, які ще не отримують житлову субсидію, але потребують державної підтримки, повинні звертатися за призначенням житлових субсидій до органів Пенсійного фонду України (ПФУ), до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг, а також через Портал Дія.

З огляду на це, ТОВ «Закарпаттяенергозбут» звертається до споживачів, які мають заборгованість за спожиту електроенергію, розрахуватися за неї в повному обсязі до кінця квітня.

Уся інформація про пільги та субсидії розміщена, крім сайтів ПФУ та Мінсоцполітики, й на сайті ТОВ «Закарпаттяенергозбут» за посиланням:  https://bit.ly/3nt4MIR

У разі, якщо у вас залишилися питання, звертайтеся:

  • до контакт-центру: 0800505969;
  • до інформаційно-консультаційного центру: (0312) 42-99-92;
  • у Центрах обслуговування клієнтів: https://bit.ly/3do3log.

Нагадуємо: після багаторазових атак ворога на об’єкти енергетичної інфраструктури енергетики працюють 24/7 над відновленням зруйнованої електромережі країни та стабілізацією електропостачання. Кожен з нас може зробити свій внесок і підтримати енергосистему України, вчасно оплативши свій рахунок за електроенергію. 

Підтримайте енергетичний фронт! Слава Україні!

Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут»