Нагадуємо: 13 лютого на Закарпатті – режимні заміри, використовуйте електроенергію без обмежень!

Дата: 12.02.2023 08:19

Шановні споживачі, як ми вже неодноразово повідомляли, у понеділок, 13-го лютого, день без обмежень: на Закарпатті впродовж цілої доби (з 0.00 до 24.00) відбудуться режимні заміри, метою яких є визначення фактичного навантаження (споживання електроенергії) області.

На основі величин, отриманих у результаті проведених режимних замірів, у майбутньому буде  визначено коефіцієнт навантаження області при розподілі наявної в системі потужності по регіонах.

Врахуйте цей факт і плануйте свою діяльність 13 лютого з урахуванням цілодобового електропостачання.

Просимо власників підприємств планувати свою діяльність 13 лютого з урахуванням цілодобового електропостачання.

Якщо у вас все-таки не буде електроенергії – звертайтеся на чат-бот «Закарпаттяобленерго» у телеграм https://t.me/zakarpatenergypower_bot, але чітко вказуйте адресу, що, коли, як сталося.

Вдячні енергетикам, які щодня роблять неможливе, щоб відновлювати зруйновані ворогом об'єкти енергетичної інфраструктури.

Сподіваємося, ворог не завадить ракетними атаками здійснити ці заміри!

Слава Збройним Силам України! Наближаємо Перемогу!

Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»