Оголошено відбір кандидатів на навчання до ВВНЗ, та проходження служби за контрактом в ЗСУ.

Дата: 05.01.2023 09:48

Рахівський  районний військовий комісаріат проводить набір юнаків та дівчат на навчання до вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України, та проходження служби за контрактом в ЗСУ.

На навчання до вищих військових закладів, підрозділів на посади курсантів приймаються громадяни України за власним бажанням, які закінчили загальноосвітні навчальні заклади, а також придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком:

• Юнаки та дівчата віком від 17 до 27 років;
    – військовослужбовці та військовозобов’язані віком від 18 до 27 років, які не мають військових звань офіцерського складу.

Переваги навчання у ВВНЗ:

• повністю безкоштовне навчання;
  • під час навчання виплачується стипендія;
  • безкоштовне забезпечення житлом під час навчання;
  • під час навчання надається дві відпустки: зимова (2 тижні) та літня (1 місяць);
  • отримання диплому європейського рівня;
  • повне забезпечення речовим майном (одяг та взуття) за рахунок Держави;
  • безкоштовне 3 разове харчування;
  • безкоштовне медичне забезпечення та лікування;
  • забезпечення проходження практики та стажування;
  • працевлаштування після закінчення навчального закладу;
  • високий рівень заробітної плати після закінчення ВВНЗ.

До служи за контрактом в ЗСУ приймають громадян України за власним бажанням, віком від 18 років придатні до проходження військової служби за станом здоров’я.

Переваги проходження служби за контрактом в ЗСУ.

• Висока заробітня плата
  • Надійність
  • Можливість проявити себе
  • Стати краще і навчитися чомусь новому
  • Здобути професію.

Усі бажаючі вступити до лав ЗСУ та вищих військових навчальних закладів та отримати більш детальнішу інформацію, можуть звернутись до Рахівського РТЦК та СП районного  адресою:  м. Рахів, вул. Миру, 88.