З Днем Місцевого Самоврядування !

Дата: 07.12.2022 08:00

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування Богданської сільської ради. Прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Сьогодні це свято є особливим, адже ми живемо і працюємо у той час, коли наша країна, долаючи тяжкі випробування, виборює право вільно жити на своїй землі.

Хотілося б від усього серця побажати всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя й непохитної віри у щасливе майбутнє України.

Нехай день 7 грудня об’єднає у спільному прагненні зробити наші  міста, села і всю Україну щасливими й багатими.