Три кроки, щоб бути обізнаним та залишатися в безпеці

Дата: 22.11.2022 08:32

БУТИ В БЕЗПЕЦІ

ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Мільйони людей продовжують тікати від війни в Україні в пошуках безпеки, їжі та притулку. 90% з них – жінки та діти.

На жаль, коли вони залишають Україну, небезпека на цьому не закінчується. Люди, які виїжджають з України, стають цілями злочинних організацій. Вони ризикують піддатися сексуальній експлуатації або примусовій праці, коли пересуваються через країни транзиту або шукають роботу чи житло в приймаючих країнах.

Під загрозу торгівлі людьми потрапляє кожна людина, незалежно від соціального статусу, освіти, віку чи статі.

ОБСЄ та Thomson Reuters співпрацюють, щоб надати українцям важливу інформацію про те, як вони можуть «бути в безпеці» та помічати попереджувальні знаки торговців людьми, мінімізувати ризики та отримати допомогу.

ТРИ КРОКИ, ЩОБ БУТИ ОБІЗНАНИМ І ЗАЛИШАТИСЯ В БЕЗПЕЦІ

Щоб дізнатись переходь за посиланням нижче: ↓