21 листопада - День Гідності та Свободи.

• 121

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Саме на цей день припав початок двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, коли українці стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вектору розвитку. Це день, який докорінно змінив свідомість українського народу та хід української історії, об’єднав прагнення мільйонів українців до кращого життя.

У цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. У цей день ми згадуємо й тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність. Дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння.

Українці – великий народ, який живе в  державі, де гідність людини та її свобода цінуються понад усе.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках,  незламною віра у щасливе майбутнє України!

Слава Україні !