У Богданській територіальній громаді  запрацювали дві мобільні медичні бригади за підтримки проєкту організації Товариства Червоного Хреста

Дата: 21.10.2022 10:31

?За підтримки Фінського проекту "Медико-санітарна допомога", який реалізує Рахівська районна організація Товариство Червоного Хреста України в Богданській територіальній громаді  запрацювали дві мобільні медичні бригади за участю сімейних лікарів: Ференц Ірини Юріївни та Дутчак Магдалини Василівни ( тел., які виїжджають до найвіддаленіших місць громади для надання комплексу медичних послуг та безкоштовних ліків за рахунок фонду ,тобто вищезазначеного проекту.
?По вівторках ФАП  Бребоя прийом проводить лікар -Ференц Ірина Юріївна (тел.0977913140).
?По четвергах --ФАП Говерла прийом проводить  лікар - Дутчак Магдалина Василівна (тел.0673190415).
?Дану медичну допомогу надають усім  верствам населення також ВПО.