З Днем захисників та захисниць України, з Днем козацтва та Святом Покрови Пресвятої Богородиці !

Дата: 14.10.2022 09:07

14 жовтня об’єднує величні свята: день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне свято – День захисників та захисниць України.

Ці знаменні дати пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, і тому особливо шануються українцями. Це свята всіх справжніх чоловіків України, гідних нащадків великих прадідів,у чиїх жилах тече козацька кров, тих, хто пройшов війну, і тих хто зараз стоїть на сторожі Батьківщини. Це свято – пам’ять синів і дочок, які віддали своє життя за свободу.

Сьогодні ми звертаємося до Матері Божої з проханням про Мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє українців. Нехай  Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом !!!

Слава Україні ! Героям Слава !

З повагою, виконавчий комітет Богданської сільської ради !