2 жовтня - День працівників освіти !

Дата: 02.10.2022 08:48

Шановні вчителі та ветерани педагогічної праці!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!
Кожен з нас пам’ятає свої перші уроки і тих людей, які показали їм стежку до країни знань. Ваша праця передбачає велике терпіння, самовідданість, любов до дітей.

Для вас це не просто професія, а благородне покликання. Навчити дитину відповідальності, любові до навколишнього світу, розширити її світогляд, сформувати, як гідну особистість – непросте завдання.
Завдяки Вам підростає нове, активне та творче покоління нашої громади. Успіхи та досягнення в різних сферах діяльності жителів Богданської громади здебільшого залежить від тих якостей, які ви вклали в своїх учнів за часів навчання.
Дякую за душевну щедрість, відданість професії. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, допитливих та вдячних учнів!
Нехай щастить у всіх починаннях, хай праця приносить задоволення, а кожен навчальних рік буде роком нових звершень!

Фото без описуЗ повагою, голова Богданської сільської ради Степан Мільчевич.