Шановні працівники бібліотечних установ Богданської громади !

Дата: 30.09.2022 08:30

Вітаю вас з Всеукраїнським днем бібліотек. У всі часи книги були джерелом знань. Вони вчать нас мудрості, мистецтву, духовно збагачують. І сьогодні бібліотеки залишаються чимось набагато більшим, ніж просто сховищами книг. Тут панує особлива атмосфера знань.

У бібліотеках нашої громади працюють справжні подвижники своєї справи: віддані професії, творчі, талановиті фахівці з великим бажанням долучати людей до історичної та культурної спадщини.

Дякую вам за працю, за виконання високої місії – сприяти самоосвіті та розвитку громадян.

Нехай процвітають наші бібліотеки, фонди поповнюються новими книгами, нехай буде ще більше відвідувачів, нових яскравих ідей і цікавих проектів.

Бажаю вам щастя, здоров’я, творчого натхнення та сімейного затишку!

З повагою, голова Богданської сільської ради Степан Мільчевич.