Щороку в третю неділю вересня своє професійне свято відзначають працівники лісового господарства !

Дата: 18.09.2022 13:38

Шановні працівники лісового господарства!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника лісу !

Ліси – гордість і багатство Богданської громади. Виростити ліс, захистити його від пожеж та шкідників дуже непросто. Але професіоналізм і досвід дозволяють Вам успішно справлятися з усіма завданнями та негараздами.

Примножити лісове багатство та зберегти мальовничу природу для майбутнього покоління - наша з Вами спільна мета. Це важка, але благородна робота, яка гідна найщиріших слів подяки і глибокої поваги.

Велике спасибі Вам, шановні працівники і ветерани лісового господарства, за вашу невтомну працю і самовідданість!

Я бажаю нових досягнень, впевненості у майбутньому, енергії та оптимізму. Міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя Вам і Вашим

близьким та мирного неба !

З повагою, Богданський сільський голова Степан Мільчевич.