17 вересня в Україні відзначається свято День рятівника, День працівників цивільного захисту

  • 880

На варті захисту майна і життя населення Богданської громади стоїть місцева пожежна охорона, яку очолює Іван Степанович  Папарига.

У пожежній команді служить 12 людей і чотири варти. Це спрацьований, мобільний, професійний колектив. У разі виникнення пожежі в громаді – команда негайно виїжджає на місце. Коли трапляються пожежі в місцях поблизу - надають допомогу.

Фінансування та матеріально-технічне забезпечення місцевої пожежної охорони здійснюється за рахунок бюджету сільської ради.

З початку року Богданською командою рятівників було ліквідовано більше 10 пожеж у громаді. Зазвичай біда траплялася від необережного поводження з вогнем, несправності електрообладнання, від порушення правил обслуговування пічного опалення тощо.

На щастя, у нинішньому році обійшлося без загиблих у пожежах.

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!

 

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом!

Люди вашої професії виконують почесну і нелегку місію, рятуючи найцінніше на землі – людські життя. Ви з честю та гідністю виконуєте поставлені перед вами завдання, надійно захищаєте населення Богданської територіальної громади. Ваша непроста робота вимагає високого професіоналізму, мужності та відповідального ставлення до справи.

Висловлюю щирі слова вдячності за вашу нелегку працю, професіоналізм, витримку і стійкість. Нехай небезпека обходить вас стороною, а удача завжди супроводжує на обраному шляху.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру, добра і якомога менше надзвичайних ситуацій!

Степан Мільчевич, голова Богданської територіальної громади.

Фото без опису

Фото без опису