Війна забирає найкращих !

Дата: 02.09.2022 11:48

Богданська громада переживає дні смутку: у боях за Херсонщину загинув житель села Богдан Грапенюк Роман.

Роману було всього 36 років. У нього залишилися мама, батько, дружина.

Ще у 2014 році він першим кинувся на допомогу Україні і добровольцем пішов воювати в АТО, у складі четвертого батальйону Територіальної оборони, що утворився на Закарпатті.

А коли в лютому 2022 року почалася повномасштабна війна, чоловік, залишивши роботу за кордоном, приїхав боронити країну і вступив до лав 128-ої бригади. Бо Україна у нас одна і ми мусимо її захищати, - сказав Роман.

Він боровся за кращі зміни в країні. Він був великим патріотом України, оптимістом і життєлюбом. Його поважали однополчани, шанували односельчани. На жаль, ми втрачаємо найкращих.

Пам'ять про Романа житиме в серцях багатьох людей.

Тіло воїна-героя привезуть до Богдана орієнтовно в неділю. Поховання відбудеться наступного дня. Про час і місце поховання буде додатково проінформовано.