Герої не вмирають !

Дата: 31.08.2022 13:39

Сумна звістка сколихнула Богданську громаду…  наш земляк - Роман Грапенюк, який виявивши стійкість і мужність загинув у бою з рашистами.
Богданська сільська рада в цей гіркий час висловлює щирі  слова співчуття батькам Романа, дружині, усім родичам, близьким та друзям з приводу його передчасної смерті та розділяє їх горе.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати найдорожчої, рідної, близької людини… Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.
Нехай душа загиблого Романа знайде вічний спокій…
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!