Національне об’єднання радників з питань молоді відкриває набір у команду

Дата: 19.07.2022 13:54

Громадська організація “Національне об’єднання радників з питань молоді” презентувала днями свою команду та цілі. Це нова команда людей, які працюватимуть над посиленням участі молоді у розробці та прийнятті рішень на місцевому, обласному, національному та міжнародному рівні через розвиток інституту радників.

Протягом липня 2022 вони проведуть кампанію з набору в члени ГО. Після чого з кандидатами буде проведено інтерв’ю, а вже на початку осені запрацюють напрямки роботи за цільовими аудиторіями.

Для кого це?

• для штатних і позаштатних радників посадових осіб, в сферу компетенцій яких входить молодіжна політика та національно-патріотичне виховання;
  • для штатних та позаштатних радників посадових осіб , в сферу компетенцій яких входять інші напрями роботи (наприклад: гуманітарна сфера, освіта, зв’язки з громадськістю, тощо) та які можуть потенційно охопити і питання залучення молоді;
  • для голів молодіжних рад, які зацікавленні внести зміни в положення щодо норми “Голова молодіжної ради = радник з питань молоді”;
  • для амбасадорів молодіжної політики на місцях;
  • для органів влади та ОМС, при яких можуть бути запроваджені позиції радника з питань молоді.

Заповнити анкету для вступу можна тут : https://forms.gle/JfjA2wWJrTX28PjJ7

Дедлайн: 1 серпня 2022 року.

Офіційна сторінка ГО: Нацоб’єднання радників з питань молоді – Home | Facebook.

Усі додаткові питання: + 380963452917 (Леся Голояд – членкиня Правління ГО).