ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ЗБОРУ ЧОРНИЦІ (ЯФИН)

Дата: 30.06.2022 10:30

Шановні мешканці Богданської територіальної громади!

Збір дикоростучих ягід, а саме чорниці (яфин), брусниці відповідно до рішення сесії Богданської сільської ради №442 від 28.06.2022 року з метою попередження збору недостиглих, зелених ягід на території громади дозволено з 20 липня 2022 року.

У випадку недотримання даного графіку громадяни будуть притягуватися до адміністративної відповідальності .

Додатково інформуємо, що у Богданській сільській раді вже проводиться реєстрація громадян, які хочуть збирати чорницю у прикордонній зоні для подання до Мукачівського прикордонного загону списків на видачу дозволу на перебування у прикордонній зоні.

Виконавчий комітет Богданської сільської ради