Міністерство молоді та спорту розпочинає набір учасників на онлайн проєкт «Єдина Україна».

Дата: 28.06.2022 16:28

Ти хочеш дізнатись більше про історію України та її культуру? Як розрізняти пропаганду від історичної правди? Онлайн-проєкт «Єдина Україна» для тих, хто хоче знати більше.

Почни думати як українець! Для цього реєструйся за посиланням на 14-денний онлайн захід, який стартує вже 4 липня.

Тут тебе чекають кращі історики України з Університету Григорія Сковороди в Переяславі, відомі українські особистості, які творять майбутнє України, , зірки українського шоу-бізнесу, активісти фондів волонтерства та допомоги ЗСУ, режисери українських художніх фільмів про історію України.

Лекції онлайн-заходу: «Історія України – між правдою і міфами», «Історична декомунізація», «Російські міфи», «Голодомор: чому ми такі».

Тренінги: «Який ти декомунізатор?».

День відомих людей – «Хто творить імідж України» (українські журналісти, співаки, активісти) – поспілкуйтесь з відомими спікерами та дізнайтесь, що мотивує українців створювати українську культуру: музику, фільми, картини.

Програма проекту насичена живими дискусіями, змістовними, а головне короткими, лекціями, тренінгами, обговореннями.

Ви отримаєте: спільноту де всім важливе майбутнє України; знайомства з організаціями, які творять це майбутнє; нові знання з історії; навички із медіаграмотності; навички аналізувати "правду" та реалізовувати себе у сфері національно-патріотичного виховання.

Пізнай українську ідентичність – приєднуйся до команди тих, хто прагне відчути себе ближче до історії та традицій України.

Реєструйся за посиланням:

Передай друзям хай приєднуються.