Мешканці нашої громади дотримуйтесь правил пожежної безпеки, відмовтесь від спалювання сміття й рослинних залишків!

• 2439

У період весняно-польових робіт громадяни починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І на жаль, часто таке прибирання завершується випалюванням сухої трави, залишків листя, і часто – навіть різного сміття. Незважаючи на те, що спалювання сухостою мають сезонний характер, із року в рік масштаби пожеж та їх наслідки демонструють жахливу статистику.

У зв’язку з цим, просимо мешканців нашої громади дотримуватись правил пожежної безпеки, відмовтесь від спалювання сміття й рослинних залишків!

Пам’ятайте про АДМІНІСТРАТИВНУ та КРИМІНАЛЬНУ відповідальність за випалювання сухої рослинності, що у воєнний час може бути прирівняне до диверсійної роботи, яка спрямована на обмеження огляду місцевості військовими та силами територіальної оборони.

Бережімо своє життя! Бережімо природу від пожеж!