Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 16.03.2022 11:49

Оголошення про конкурс

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Богданська сільська  рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади органу місцевого самоврядування:

Відділ  соціального захисту населення:

• провідний спеціаліст.

Основні вимоги до кандидатів:

•  вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра;
  • вільне володіння українською мовою;
  •  стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування та інших установах;
  • знання Конституції України, Законів України;
  • вільне володіння комп`ютером;
  • досвід роботи в спеціалізованих програмах, реєстрах.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії сільської ради документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про  запобігання корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткову інформацію щодо умов проведення конкурсу, виконання основних функціональних обов`язків, розміру та умов оплати праці надається адміністратором конкурсу за місцезнаходженням Богданської сільської ради за адресою:  с. Богдан,               вул. Шевченка, 114.