Про посилення карантинних протиепідемічних заходів на території Богданської територіальної громади!

  • 203

    Відповідно до ст. 75 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 „Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних  заходів  з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

На території Богданської громади посилено  пропускний режим та заборонено  вільний вхід відвідувачів до приміщень адміністративних будівель  без oдягнeниx зaxиcниx мacoк  або pecпіpaтopів, щo зaкpивaють ніc тa poт, а для особистого прийому також одного з документів:

нeгaтивнoгo тecтy-ПЛР aбo eкcпpec-тecтy нa визнaчeння aнтигeнa кopoнaвіpycy SARS-CoV-2, якe пpoвeдeнo нe більш як зa 72 гoдини дo входу в приміщення адмінбудівлі;

дoкyмeнтa, щo підтвepджyє oтpимання пoвнoгo кypcy вaкцинaції від COVID-19 вакцинами;

Вищенаведена заборона на вхід не поширюється на осіб, які прямують до центру вакцинації, розміщеного у адмінбудівлі ради.

Усі масові соціально значимі заходи переведено в режим здійснення інтернет-стримінгу.

Роботодавцям дотримуватися вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 30.11.2021 № 2664 «Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 грудня 2021 р. за № 1624/37246.

        Заклади загальної середньої освіти Богданської сільської ради  працюють у режимі дистанційного навчання.

       Заклади дошкільної освіти здійснюють роботу в звичайному режимі з дотриманням карантинних заходів.

 

Фото без опису