ЗАПРОШУЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

Дата: 28.01.2022 13:29

На військову службу за контрактом запрошуються громадяни Рахівщини віком від 35 до 57 років до ОКРЕМОГО БАТАЛЬЙОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ (в/ч А7081) м.Рахів Рахівського району.

Наявні вакантні посади: офіцерського, старшинського, сержантською та рядового складу.

На військову службу будуть розглядатися громадяни, які проходили військову службу, у тому числі – жінки, (офіцери – без досвіду військової служби).

Військовослужбовці будуть проходити військову службу за контрактом у Рахівському районі.

Грошове забезпечення:

• для осіб офіцерського складу від 15000 до 18000 грн. на місяць;
  • для осіб сержантського та солдатського складу від 12 000 до 14 000 грн. на місяць.

За працюючими зберігається середня заробітна плата та місце роботи.

За детальною інформацією та оформлення відповідних документів звертайтеся за адресою м.Рахів, вул. Миру №88, або за телефонами:
   тел. 2-12-52,
   0982995073 (щодо проходження військової служби на посадах сержантського та солдатського складу),
   0973303220 (щодо проходження військової служби на посадах офіцерського складу)