Вітання сільського голови з Новорічно-Різдвяними святами

Дата: 31.12.2021 11:25

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання  з величними, світлими та радісними святами – з Новим 2022 роком та Різдвом  Христовим!

Новий рік і Різдво Христове - традиційно родинні свята.  Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на  добрі справи та здобутки. Сердечно зичу,  щоб новий 2022 рік приніс Вам усім здоров’я, щастя, впевненість у майбутньому, додав нових сил для втілення найзаповітніших мрій. Хай множаться  щирою любов’ю, гараздами та достатком Ваші оселі, а зимові свята подарують радість та приємні зустрічі. Нехай все добре та  щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік прийдешній.

Веселих Новорічних та Різдвяних свят!

Сільський голова    Степан МІЛЬЧЕВИЧ