Відкриття та освячення різдвяного вертепу у Богдані

Дата: 24.12.2021 09:49
Кількість переглядів: 2053

23 грудня 2021 року у парку ім. І.Франка с.Богдан відбулось відкриття та освячення Різдвяного вертепу, який символізує віфлеємську стайню у ніч Різдва Христового із обов’язковими елементами – фігурками Ісуса Христа, Матері Божої – Діви Марії та святого Йосипа. Різдвяний вертеп є головним символом свята народження Христа. Освятив вертеп священик отець Володимир Руснак, який привітав усіх з прийдешніми святами та подякував усім причетним до облаштування цього Різдвяного вертепу, адже це сприяє розвитку духовності наших громадян, наближенню їх до Бога.

Запрошуємо жителів та гостей Богданської територіальної громади відвідати парк імені Івана Франка та зробити фото на згадку.

З прийдешніми Вас святами Нового Року та Різдва Христового – святами, що наповнені радістю, чарівністю та миром!Фото без опису