Відбулась шістнадцята сесія Богданської сільської ради VIII скликання

Дата: 22.12.2021 16:36
Кількість переглядів: 2033

22 грудня відбулась шістнадцята сесія Богданської сільської ради VIII скликання.   У ході засідання депутати розглянули 31 питання порядку денного. Усі питання були попередньо опрацьовані на постійних комісіях сільської ради.

Під час засідання прозвітував про свою роботу і діяльність сільської ради сільський голова та старости округів.

Також затверджено Програму соціально-економічного розвитку громади на 2022-2023 роки, Програму  організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Богданської територіальної громади на 2022 рік, Програму виконання депутатських повноважень на 2022 рік та ряд інших необхідних для місцевого самоврядування програм. Внесено ряд важливих змін до програми покращення благоустрою населеного пункту, до програми створення резерву матеріально-технічних засобів сіл для попередження, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, до регламенту роботи сесії сільської ради VІІІ скликання.

Ухвалені на сесії рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті Богданської сільської ради.