Вшанування трагічної дати - Дня пам'яті жертв Голодомору

Дата: 27.11.2021 18:10

Голодомор 1932-1933 років в Україні – не історична минувшина, а трагічна сторінка історії, яка не має терміну давності і забуття. Вона була і залишається незагоєною раною генетичної пам’яті українського народу. Понад 7 мільйонів українців заморили штучним голодом для досягнення злочинної політичної мети – ослаблення та винищення волелюбного українського селянства – соціальної основи нації.

27 листопада у кожному селі нашої територіальної громади, в пам'ять про численні жертви українського народу запалити свічки, помолитись під час панахиди та вшанувати хвилиною мовчання прийшли жителі громади та представники органів місцевого самоврядування.

Цьогорічні вшанування відбувалися в особливих умовах. Запроваджені карантинні заходи внесли обмеження у проведення масових меморіальних заходів, але ця обставина не змогла перешкодити гідному вшануванню пам’яті жертв Голодомору.