Засідання виконавчого комітету Богданської сільської ради

Дата: 26.11.2021 11:23

25 листопада 2021 року, відбулось засідання виконавчого комітету Богданської сільської ради. На цьому засіданні розглянуто ряд питань, зокрема затверджено рішення комісії з прав захисту дітей Богданської сільської ради, затверджено план діяльності виконавчого комітету на 2022 рік. Обговорено та визначено пріоритетні роботи по будівництві берегоукріплень річки Біла Тиса, які необхідно виконати до кінця поточного року та прийнято ряд інших рішень.

Також на засіданні виконавчого комітету було обговорено питання про доцільність проведення фестивалю та прийнято рішення про запровадження щорічного фестивалю на території Богданської територіальної громади.