Засідання адміністративної комісії

Дата: 03.11.2021 09:26

Минулого тижня, відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Богданської сільської ради.

На розгляд присутніх було винесено чотири питання про адміністративне правопорушення Правил благоустрою громади (незаключення договору за вивезення ТПВ та сміття біля дворогосподарств), вчинене громадянами с.Богдан, с.Луги, с.Розтоки та фізичною особою-підприємцем з с.Розтоки, на яких попередньо були складені протоколи поліцейськими-офіцерами громади Богданської ТГ.

За результатами засідання адміністративної комісії складено чотири постанови про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафів.Фото без опису