Створюємо ліси разом

Дата: 29.10.2021 14:54

На початку жовтня стартувала акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна».

Тож на території Щаульського лісництва ДП «Рахівське лісове дослідне господарство» лісівники спільно з працівниками Богданської сільської ради та вихованцями Богданського шкільного лісництва висадили майже 300 молодих дерев.

Так у селі Богдан 26 жовтня по вулиці Шевченка було висаджено вздовж берега річки Білої Тиси ялицю білу та дугласію протяжністю в три кілометри.

Очолив акцію директор Рахівського державного лісогосподарського підприємства Василь Шемота, який зазначив, що лісівники постійно проводять озеленення в районі та відновлюють ліс на ділянках де раніше була проведена лісозаготівля.

Посадковий матеріал лісівники виростили у лісовому розсаднику Щаульського лісництва.