Дата: 21.10.2021 08:24

В приміщенні Богданської сільської ради 19 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд виконкому було винесено на обговорення ряд важливих питань, по яких прийнято рішення. Серед них розглядалося питання безпеки дорожнього руху , а саме встановлення дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки вздовж автомобільної дороги.  Також створено комісію й прийнято заходи щодо попередження пожеж та роз’яснення мешканцям громади дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

На  виконкомі було обговорено стан підвисного мосту  урочище Вовчий в селі Видричка. За результатами обговорення прийнято рішення розглянути можливість будівництва мостового пішохідного переходу в іншому місці, оскільки теперішнє розміщення мосту і його конструкція не відповідає вимогам безпеки та може призвести до непередбачувальних небезпечних випадків.