ДО УВАГИ ВОДІЇВ ВАНТАЖІВОК: З 1 ЧЕРВНЯ РУХ ДЕРЖАВНИМИ ДОРОГАМИ У СПЕКУ ЗАБОРОНЕНО

Дата: 27.05.2021 16:00

Нагадуємо громадянам про сезонні обмеження руху великовагових транспортних засобів у денну пору.

З 1 червня 2021 року задля збереження автомобільних доріг загального користування.

З метою збереження цілісності дорожнього покриття доріг, у період тривалої спекотної погоди, під час якої посилюється руйнівна дія великовагових транспортних засобів, забезпечення максимальної мінімізації шкідливого впливу на технічний стан дорожнього покриття автомобільних доріг, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» та розпорядження голови облдержадміністрації від 31.05.2016 № 275 «Про обмеження руху великовагових транспортних засобів дорогами загального користування у Закарпатській області»

Кого стосується заборона?

Транспортних засобів, фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

Для кого робиться виняток?

Вантажівок, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

За яких умов обмежується рух?

У денну пору доби при температурних показниках повітря вище +28 градусів за Цельсієм.

Хто контролює дотримання обмеження?

Згідно з чинним законодавством, дотримання водіями вантажних засобів сезонних обмежень та вагових параметрів перевіряють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та обласні підрозділи Національної поліції України.