ВАКЦИНАЦІЯ, ЯК ШЛЯХ ВИХОДУ З ПАНДЕМІЇ

Дата: 13.05.2021 15:59

icon    Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні (детальніше перейти за посиланням)

Як вакцинуватися?

Для того, щоб повноцінно імунізуватися від COVID-19, необхідно отримати дві дози однієї вакцини. Отримання однієї дози вакцини - це один раунд вакцинації. Отже, кожен етап вакцинації матиме два раунди.

Кожен раунд триватиме в середньому 20 днів залежно від вакцини, етапу вакцинації та способу, яким буде вакцинуватися пацієнт - у постійному пункті щеплення чи з допомогою мобільної бригади

Як підготуватися до вакцинації?

Дотримуйтеся стандартних рекомендацій, щоб убезпечити себе від захворювання під час візиту мобільної бригади з імунізації чи відвідування пункту щеплення. Тестуватися на антитіла чи антигени до COVID-19 перед чи після щеплення від COVID-19 не потрібно

Вакцинація
у пунктах щеплень

Медичні працівники здійснюють вакцинацію всіх людей відповідно до етапу проведення імунізації за попереднім записом.

Вакцинація за допомогою мобільних бригад з імунізації

Мобільні бригади працюватимуть там, де доступ до закладів охорони здоров’я буде ускладненим або неможливим. Імунізація проводиться у виїзному режимі в спеціально організованих місцях для людей, які цього потребують.