ОГОЛОШЕННЯ! ПРО БДЖІЛЬНИЦТВО

Дата: 16.04.2021 13:34

ОГОЛОШЕННЯ!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БОГДАНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ БДЖІЛЬНИЦТВОМ

Повідомляємо, що відповідно до пункту 2 наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 04.03.2021р. за № 281/35903 пасіка підлягає реєстрації  за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи в органах місцевого самоврядування. У зв`язку з цим просимо власників пасік або уповноважених ними осіб звертатися до Богданської сільської ради  для реєстрації пасік, яка проводиться за пред`явлення ветеринарно-санітарного паспорта пасіки. Видачею ветеринарно-санітарних паспортів пасік займається Управління ветеринарної медицини в Рахівському районі (м.Рахів, вул.Шевченка).

Також повідомляємо, що розпорядженням сільського голови створено постійну комісію із встановлення факту отруєння бджіл, яка займається обстеженням пасіки і фіксує випадки отруєння бджіл на вимогу та за заявою власника пасіки до органів місцевого самоврядування.

Виконком Богданської сільської ради